Dlaczego my?

Nasze doświadczenie budowaliśmy latami, by w końcu w 2011 roku przekuć marzenia w rzeczywistość. Od początku funkcjonowania na rynku zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak i konstruowaniem autorskich katamaranów, jak również oferowaniem usług związanych z rejsem i żeglugom na trasie Gdańsk – Westerplatte.

Posiadamy w ofercie modele katamaranów, które sprawdzą się zarówno w przypadku grup zorganizowanych, jak i osób prywatnych. Zapewniamy kompleksowe usługi rejsów pasażerskich a także konstruujemy łodzie z dowolnym rozmieszczeniem pokoi oraz z pełnym wyposażeniem wnętrz.

Katamarany na miarę każdych oczekiwań

Oferowane przez nas łodzie posiadają niezbędne deklaracje zgodności, aprobaty, certyfikaty bezpieczeństwa, atesty i wszelkie dopuszczeniaJako jedyni w Europie posiadamy certyfikat CE na pokład słoneczny. Zdobyte doświadczenie i profesjonalne podejście pozwala na zapewnienie naszym klientom fachowego wsparcia w doborze optymalnych rozwiązań. Wykonujemy kompleksowe projekty z uwzględnieniem potrzeb inwestorów. Jesteśmy w stanie dostosować daną jednostkę do pełnienia funkcji domu wodnego, a jednocześnie bycia praktyczną łodzią.

To świetne rozwiązanie na niezapomniane krótsze i dłuższe rejsy. Gdańsk i jego urokliwy pejzaż morski czekają na odkrycie! Rejsy wycieczkowe każdego roku zachwycają kolejnych klientów a wnętrza jednostek zapewniają doskonałą oprawę do eventów okolicznościowych czy branżowych.

Nowoczesne rozwiązania w kwestii rejsów wodnych

W naszej ofercie znajdują się obecnie trzy rodzaje katamaranów pasażerskich, prócz tego katamaran pełniący funkcję całorocznego domu na wodzie lub hotelu, a także skutery wodne. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, również w kwestii napędu, oferując napędy alternatywne: wodorowy, elektryczny czy hybrydowy.

Zapraszamy do przeżycia swojej morskiej przygody na wszechstronnych i wielozadaniowych katamaranach Holiday Boat. Żegluga w Gdańsku  to niecodzienne wrażenia i niezapomniane widoki, które pozostają w pamięci na długo!