Klauzula informacyjna RODO

Administratorem Twoich danych osobowych jest Holiday Boat Gdańsk Spółka Jawna z siedzibą w Gdyni 81-352 przy ul. A. Abrahama 13/15. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi. 

 

1.  Przedstawicielem Administratora jest Manager Spółki: 606-911-493;  info@hbgdansk.pl.

 

2. Dane osobowe przetwarzane są w celu zawarcia umowy i realizacji rezerwowanej usługi; wystawiania faktur, prowadzenia i przechowywania dokumentacji rachunkowej; archiwizacji, analityki i badań satysfakcji klientów na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b/c/f RODO.

 

3. Dane osobowe będą przechowywane do końca okresu, przez który przepisy prawa wymagają przechowywać dokumentację rachunkową. Ponadto, część danych może być również przetwarzana po upływie wskazanych wcześniej okresów przez czas prowadzenia przez nas działalności gospodarczej w celach archiwalnych, analitycznych i statystycznych.

 

4. Podanie danych jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne do realizacji umów i zakupów.

 

5. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane obsłudze pokładowej w celach identyfikacyjnych klienta.

 

6. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

Close Menu
Translate »