O nas

Holiday Boat zrodziła się na terenie Augustowa w 2011 roku. Prężnie rozwijający się w tym miejscu przemysł stoczniowy, umożliwił nam stworzenie katamaranów, które stały się znane szeroko w świecie. Budowane przez nas łodzie spełniają wszystkie wymagania znaku CE, dodatkowo zaś, jako jedyni w Europie, uzyskaliśmy certyfikat CE na pokład słoneczny. Nasze katamarany przeszły wszystkie niezbędne badania, potwierdzające ich bezpieczeństwo oraz wysoką jakość wykonania, w efekcie czego zostały dopuszczone do zastosowania w żegludze pasażerskiej przez PIP, SANEPiD, PRS i Żeglugę Polską.

Od wizji do marzeñ

„Historia Holiday Boat to przykład spełnienia marzeń o niemożliwym, o luksusie i przygodzie jednocześnie. Doświadczenia zawodowe oraz wnikliwa analiza rynku, pozwoliły realizować plan rozległej sieci usług rejsów pasażerskich, oferowanych przy wykorzystaniu luksusowo wykończonych katamaranów” – Daniel Wałamaniuk, prezes Holiday Boat.

Po pierwsze - idea

Pragmatyczne podejście do realizowanych przez nas projektów, umożliwiło nam stworzenie wszechstronnego, wielozadaniowego katamaranu. Nasz projekt okazał się sukcesem na skalę światową. Dzięki swej uniwersalności znakomicie sprawdza się jako statek pasażerski, autobus wodny, miejsce szkoleń, prezentacji, spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych. W okresie ośmiu lat działalności zbudowaliśmy podwaliny dużej, cieszącej się uznaniem i rozpoznawalnej firmy, która wyznaczyła nową jakość usługi rejsów pasażerskich.

Close Menu
Translate »