O nas

„Historia Holiday Boat to przykład spełnienia marzeń o niemożliwym, o luksusie i przygodzie jednocześnie. Doświadczenia zawodowe oraz wnikliwa analiza rynku, pozwoliły realizować plan rozległej sieci usług rejsów pasażerskich, oferowanych przy wykorzystaniu luksusowo wykończonych katamaranów” Daniel Wałamaniuk, Holiday Boat.

Od wizji do marzeń

Holiday Boat zrodziła się na terenie Augustowa w 2011 roku. Prężnie rozwijający się w tym miejscu przemysł stoczniowy, umożliwił nam stworzenie katamaranów, które stały się znane szeroko w świecie. Budowane przez nas łodzie spełniają wszystkie wymagania znaku CE, dodatkowo zaś, jako jedyni w Europie, uzyskaliśmy certyfikat CE na pokład słoneczny.  Nasze katamarany przeszły wszystkie niezbędne badania, potwierdzające ich bezpieczeństwo oraz wysoką jakość wykonania, w efekcie czego zostały dopuszczone do zastosowania w żegludze pasażerskiej przez PIP, SANEPiD i Żeglugę Polską.

Po pierwsze IDEA

Pragmatyczne podejście do realizowanych przez nas projektów, umożliwiło nam stworzenie wszechstronnego, wielozadaniowego katamaranu. Nasze projekty okazały się sukcesem na skalę światową. 

Dzięki swej uniwersalności znakomicie sprawdzają się jako statek pasażerski, autobus wodny, miejsce szkoleń, prezentacji, spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych. 

W okresie jedenastu lat działalności zbudowaliśmy podwaliny dużej, cieszącej się uznaniem i rozpoznawalnej firmy, która wyznaczyła nową jakość usługi rejsów pasażerskich.

Odtwórz wideo

Zabierzemy Cię w niezwykłą podróż katamaranem, podczas której poznasz Gdańsk z zupełnie innej strony. Nasz szlak wiedzie przez malownicze tereny, gdzie dawna infrastruktura zderza się z najnowszymi dziełami.

Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy do użytku katamaran pasażerki napędzany wodorem. Z kolei konstrukcja naszych łodzi została tak przemyślana, żeby w maksymalny sposób zwiększyć bezpieczeństwo i komfort. Dysponujemy katamaranami dla większych grup zorganizowanych, oraz mniejszych, kameralnych.

Nasze statki bez problemu dostaną się w miejsca, w które dostęp jest utrudniony dla dużych jednostek. W pięknym pokładowym wnętrzu każdy z naszych gości poczuje się wyjątkowo. Niezapomniany rejs czeka na Ciebie w wyjątkowej cenie!