Impreza urodzinowa Gdańsk

Urodziny w Gdańsku

Marzysz o wyjątkowej imprezie w niezwykłej scenerii? Zapraszamy na pokład! Ekskluzywny katamaran to idealne miejsce na urodziny. Przyjęcie odbywa się podczas czarterowego rejsu do najbardziej znanych miejsc, którymi szczyci się Gdańsk. Twoi Goście będą zachwyceni urokliwymi widokami rozpościerającymi się z tutejszych szlaków wodnych. Kultowa Gdańska Stocznia, Westerplatte czy Wyspa Sobieszewska to popularne kierunki naszych rejsów.

Organizacja przyjęcia podczas żeglugi to gratka dla miłośników dobrej zabawy. Katamaran zachwyci Twoich Gości luksusową aranżacją wnętrza. Ponadto oferujemy pełny catering i profesjonalną obsługę uczestników tych nietypowych urodzin. Zapewniamy też muzykę na pokładzie, a dla wielbicieli mocnych trunków dostęp do baru pokładowego.

Organizacja urodzin na statku

Jesteś zdecydowany na przygodę? Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możesz beztrosko spędzić dzień swoich urodzin. Organizacja imprezy na katamaranie jest prosta. Wystarczy wynająć go na krótszy lub dłuższy rejs i zamówić specjalny catering, by wspólnie z Gośćmi cieszyć się urokami tego nietypowego miejsca. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów. Uwzględniamy ich indywidualne upodobania i wcielamy w życie najbardziej oryginalne pomysły.

Zadbamy o profesjonalną organizację urodzin i obsługę Gości. Czuwamy nad bezpieczeństwem uczestników zabawy i troszczymy się o ich dobre samopoczucie. Możesz świętować w kameralnej grupie lub w towarzystwie nawet kilkudziesięciu osób. Zaproś również dzieci. Oddajemy do dyspozycji pokład dolny i słoneczny. W naszym katamaranie poczujesz się niczym gwiazda filmowa.

Nietypowe urodziny dla dzieci w Gdańsku

Przyjęcie na statku to także znakomity pomysł na imprezę dla najmłodszych. Zajmiemy się jego organizacją. Dla maluchów Nietypowe urodziny staną się niezapomnianym przeżyciem. One także uwielbiają wyjątkowe miejsca. Cieszą się również z wycieczek, a odkrywanie atrakcji, które oferuje Gdańsk, będzie dla nich miłą odskocznią od codzienności. Spraw małemu solenizantowi radość i zaskocz jego przyjaciół. Z pewnością przyjęcie w stylowych wnętrzach katamaranu spodoba się Gościom Twojego dziecka.

Mówimy dość nudnym i sztampowym imprezom. Dla dzieci nawet krótki rejs to pełna wrażeń wyprawa w nieznane, a jednocześnie zachwycająca podróż po atrakcjach miasta. Miejsca te z perspektywy pokładu statku stają się jeszcze ciekawsze. Kto wie, może nasi pasażerowie poczują się, jak odkrywcy nowych lądów, piraci a może załoga statku?

Planujesz przyjęcie okolicznościowe z okazji urodzin? Z nami zorganizujesz pełną atrakcji imprezę dla siebie, Twoich bliskich i dla dzieci. Wszystkich zainteresowanych organizacją przyjęcia zapraszamy do kontaktu!