Wieczór panieński Gdańsk

Wieczór panieński w Gdańsku

Zastanawiasz się, gdzie urządzić imprezę dla przyszłej Panny Młodej? Jeśli panieński w Gdańsku, to koniecznie na statku! Zanim Twoja przyjaciółka wypowie sakramentalne „Tak”, chętnie spotka się w większym gronie. Możecie wybrać się w wieczorny rejs czarterowy i cieszyć się z udanej zabawy w tak atrakcyjnym i wyjątkowym miejscu. Na panieński wystarczy zabrać dobry humor. My zadbamy o resztę.

Do Waszej dyspozycji oddajemy pokład górny i dolny. Klimatyczne oświetlenie i stylowa aranżacja z pewnością zachwycą wszystkie uczestniczki imprezy. Dodatkowo zatroszczymy się o muzykę i specjalny catering. Możecie także korzystać z wysokoprocentowych drinków, serwowanych przez naszego barmana. Wybierając katamaran, jako miejsce na panieński, zapewnicie głównej bohaterce przyjęcia moc atrakcji.

Panieński w Gdańsku

Są chwile, które na zawsze pozostają w pamięci. Zdecydowanie należy do nich panieński w Gdańsku zorganizowany na specjalnie na tę okazję wynajętym katamaranie. Z przyjemnością ugościmy Was na pokładzie naszego statku. Klubowa atmosfera i wyśmienity poczęstunek przy okazji kilkugodzinnego rejsu to gratka dla miłośniczek dobrych imprez. Miejsce zachwyca luksusowym klimatem i kusi Gości niepowtarzalnym wystrojem.

Widok nocnej panoramy Gdańska urzeka. Miasto, które można podziwiać z pokładu, wydaje się jeszcze piękniejsze. Dlatego warto zorganizować wieczór panieński na statku. Nasz Night Club to idealne i symboliczne miejsce na tego typu wydarzenie. Zanim przyszła Panna Młoda pożegna się z wolnością, czeka na nią wieczór pełen beztroskiej zabawy.

Wieczór panieński na statku

Jeżeli lubisz niebanalne rozwiązania i cenisz klimat disco, spodoba Ci się nasza oferta. Przyjęcie, które zaplanujesz, będzie też miłą niespodzianką dla bohaterki imprezy. Wynajmujemy katamarany, na których zorganizujesz wieczór panieński. Na statku czeka na Was profesjonalna załoga. Zapewniamy bezpieczną podróż, pomoc wykwalifikowanych kelnerów i obsługę drink-baru. Podczas rejsu na pewno nie grozi Wam nuda!

Wspomnienia z wieczoru panieńskiego scementują Waszą przyjaźń. Jeżeli masz własne scenariusze przyjęcia, chętnie je zrealizujemy. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientek. Impreza na naszym katamaranie będzie ciekawa i ekscytująca. Wystarczy zerwać z nudnymi schematami i wybrać niebanalne miejsce. Proponujemy niepowtarzalny klimat wieczoru i pełen atrakcji pobyt na statku.

Miłośniczki dobrej zabawy, muzyki i tańca spotykają się na katamaranie od Holiday Boat! Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.