Imprezy na statku Gdańsk

Z Holiday Boat to możliwe!

Zwiedzanie i zabawa Gdańska nocą

Wieczorami zapraszam na ekskluzywne zwiedzanie Gdańska nocą, oprawione muzyką, oświetleniem dyskotekowym i drinkami dla pasażerów.

STARTUJEMY O 22:00*

Zbiórka przed rejsem od godziny 21:00

Cena: 199 zł/3h.

To, co w Gdańsku najpiękniejsze, odsłoni się przed Tobą dopiero nocą – na wodzie. Zwiedzanie najważniejszych miejsc tego miasta z poziomu katamaranu, na którym trwa impreza – to doznanie, dla którego warto pokochać dyskoteki.

Impreza na statku Gdańsk – noc pełna atrakcji

Jeśli marzy Ci się dyskoteka na statku, Gdańsk będzie najlepszą destynacją z okazji urodzin, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, lub po prostu, gdy masz ochotę zwiedzić to nadmorskie miasto w niecodzienny sposób. Imprezowy statek to sposób na zatopienie się w rytmach energetycznej muzyki w czasie nocnej żeglugi!

Imprezowy statek Gdańsk – dlaczego warto?

Dla wielu osób, którym marzy się impreza na statku, Gdańsk może okazać się wymarzonym prezentem-niespodzianką z okazji urodzin. Szczególnie dla osób spoza Pomorza dyskoteka w takich warunkach może być czymś bardziej atrakcyjnym, niż w tradycyjnym lokalu. W ciągu dnia Holiday Boat to łódka, która oferuje możliwość zwiedzania Gdańska od strony wody. Nocą natomiast zmienia się w night club z prawdziwego zdarzenia – ze światłami, muzyką i drinkami dla pasażerów. Daj się zaskoczyć – pozwól sobie sprezentować rejs połączony z dyskoteką lub sam bądź tym, który wpadnie na ten fantastyczny pomysł i zabierz na niego bliską osobę!

Dyskoteka na statku Gdańsk – to takie proste

Uczestnictwo w naszej nocnej imprezie na statku jest banalnie proste. Zarezerwuj wstęp na łódź, staw się przed godziną 21:00 w umówiony wieczór w miejscu, w którym cumujemy, złap ulubionego drinka i zanurz się w nocnym szaleństwie! To jedyna taka impreza w Polsce, która umożliwia nocne zwiedzanie Gdańska, rejs i imprezowanie w jednym – zapewnij sobie wyjątkowe przeżycia i koniecznie zabierz ze sobą towarzystwo, z którym chcesz dzielić te niezwykłe wspomnienia!