Holiday Boat Group

Budowa i sprzedaż luksusowych katamaranów – o nas

Holiday Boat to miejsce, w którym marzenia przekuwają się w rzeczywistość, a wodny świat jest na wyciągnięcie ręki, zlokalizowane w Augustowie i działające nieprzerwanie od 2011 roku. Przez ten czas nie tylko wyznaczyliśmy nową jakość usług rejsów pasażerskich, ale doszliśmy także do perfekcji w kwestii budowy sprawdzonych i niezawodnych katamaranów, zgodnych z oczekiwaniami klientów.

Dysponujemy własną stocznią a do konstrukcji katamaranów wykorzystujemy nie tylko trwałe i bezpieczne materiały, ale także specjalnie sprowadzone tworzywa, które podnoszą jakość i komfort ich użytkowania.

Nasze jednostki charakteryzują się dużą funkcjonalnością oraz estetyką wykonania. Ich wszechstronne zastosowanie pozwala na kompleksową organizację aktywnego wypoczynku. Pływające centrum biznesowo-kongeresowe, imprezy branżowe, spotkania integracyjne dla firm, rejsy połączone z konferencją, wernisaże i bankiety czy prywatne imprezy to tylko niektóre z propozycji wykorzystania naszych katamaranów.

Prowadzimy produkcję i sprzedaż katamaranów oraz usługi rejsów pasażerskich. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2011 roku w Augustowie, mieście dziewięciu jezior, w którym swój naturalny początek biorą wspaniałe rejsy oraz dalekie żeglugi, i tutaj też mieści się nasza siedziba. Już przez ponad 11 lat jako Holiday Boat Group dostarczamy naszym klientom najlepsze rozwiązania w kwestii projektowania i konstruowania luksusowych jednostek.

Dysponujemy również kilkoma modelami katamaranów mogącymi zabrać za swój pokład 16, 47 czy 120 osób, które mogą stać się funkcjonalnym domem, hotelem czy autobusem. Jednostki te świetnie sprawdzą się jako niestandardowe powierzchnie do organizacji eventów, spotkać biznesowych czy prywatnych uroczystości. Ponadto dysponujemy także nowoczesnymi skuterami, dzięki którym można poruszać się nie tylko na powierzchni wody, ale także w pełni zanurzyć się w podwodnym świecie i odkrywać jego tajemnice.

Rejsy naszymi katamaranami odbywają się z Gdańska do Westerplatte. Holiday Boat Gdańsk to najwyższa jakość usług, niezapomniana przygoda firmowa, odpoczynek w gronie najbliższych, wytworne rejsy i nowatorskie katamarany zaprojektowane dla setek zadowolonych klientów.