Wesele Gdańsk

Wesele na katamaranie – dlaczego to świetny pomysł?

Obiekty specjalizujące się w organizacji weselnych przyjęć prześcigają się w ofertach, żeby przyciągnąć Klientów. Nie każda jednak może zaproponować chętnym wesele na statku. Zapewniamy pyszny, zróżnicowany catering, idealnie dobrany do typu wydarzenia. Świeżo upieczeni małżonkowie z pewnością będą zadowoleni z obsługi – tak samo, jak ich Goście.

Nie ulega wątpliwości, że ślub celebrowany na pokładzie katamarana to impreza jedyna w swoim rodzaju. Uczestnicy będą ją wspominać jeszcze długo po zejściu na brzeg oraz powrocie do domów. Nieszablonowa sala weselna, czyli pokład naszego statku, stanie się dla nich miejscem zabawy w gronie bliskich. Jednocześnie otrzymają możliwość cieszenia się pięknymi widokami znad powierzchni wody.

Co Holiday Boat oferuje młodym parom?

Doskonale wiemy, że współcześnie narzeczeni coraz chętniej wybierają nietypowe rozwiązania. Nie chcą już „zwykłej” imprezy, takiej samej jak u innych. Marzą o czymś unikalnym typu obiad weselny przygotowany specjalnie pod ich potrzeby. Jeżeli są zdecydowani na naprawdę kreatywne pomysły, nasza firma z łatwością spełni ich oczekiwania. Nie muszą wcale mieszkać w Gdańsku ani w województwie pomorskim. Przybywa Klientów, którzy przyjeżdżają do nas z innych, nawet bardzo oddalonych regionów Polski, aby urządzić wesele na naszym katamaranie.

Holiday Boat zaprasza chętnych na imprezy na wodzie. Wystarczy się do nas zgłosić, następnie przedstawić nam swoje życzenia, a my zajmiemy się resztą. Zadbamy o to, aby uczestnikom weselnego przyjęcia niczego nie brakowało. Pokażemy im Gdańsk, jakiego nigdy wcześniej nie widzieli. Poznają go z młodą parą, która rozpocznie kolejny etap życia razem z nami, na pokładzie luksusowego katamarana.

Gdańsk podziwiany na weselnym przyjęciu

Gwarantujemy niesamowite wrażenia, znakomite potrawy, a także sympatyczną atmosferę. Oddajemy do dyspozycji biesiadników ekskluzywne wnętrze katamaranu, a także pokład słoneczny. Sesja zdjęciowa z takiej sali weselnej zachwyci każdego.

Przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji dla narzeczonych. Możliwa jest także organizacja muzyki na żywo – zespół grający i śpiewający szanty, saksofonista, skrzypaczka lub śpiewaczka teatralna. Prócz tego jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły czy inspiracje. Na pewno wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie, które przypadnie do gustu tej konkretnej parze. Zachęcamy do kontaktu osoby, które chciałyby zjeść weselny obiad w Gdańsku, na pokładzie naszej łodzi. Mogą zabrać ze sobą wielu Gości, aby wspólnie delektować się krajobrazami podziwianymi z wody. No i przede wszystkim, żeby cieszyć się swoim towarzystwem w jednym z najważniejszych dni w życiu.