Organizacja i wynajem miejsca na spotkanie biznesowe Gdańsk

Aby spotkania biznesowe były jak najbardziej owocne i zachęcały do dalszej współpracy, warto zaprosić swojego kontrahenta w miejsce, które pomoże mu się odprężyć. Holiday Boat to idealny pomysł na przeprowadzenie intratnych rozmów! Co wyróżnia naszą ofertę?

Spotkania biznesowe Gdańsk w Holiday Boat

Holiday Boat to imprezowy katamaran – łódź, z poziomu której pokażemy Ci, jak piękny jest Gdańsk, gdy przepływa się wokół jego najważniejszych obiektów. Brzmi to raczej jak wycieczka krajoznawcza? Takie też organizujemy, ale nasza oferta jest o wiele szersza i obejmuje także nocne rejsy, huczne imprezy i kameralne spotkania w zamkniętym gronie. Takie miejsce na spotkania biznesowe ma wszystko, czego potrzebujesz, by w spokoju omówić ważne sprawy, podpisać znaczący kontrakt i wpłynąć pozytywnie na nastrój swojego partnera w biznesie. Oferujemy spokój w otoczeniu szumu wody, wspaniałe krajobrazy, zarówno nocą, jak i za dnia, zaciszne miejsce wyposażone w luksusowe meble o najwyższym standardzie. Rzecz jasna nie zapominamy także o nastrojowej muzyce, o ile jest potrzebna, niezbędnym sprzęcie, doskonałym jedzeniu i alkoholach – to wszystko zdecydowanie sprzyja spotkaniom biznesmenów!

Organizacja spotkania biznesowego w Gdańsku na łodzi

Dlaczego warto skorzystać z Holiday Boat, gdy planuje się ważne spotkanie biznesowe? Ponieważ łódź to element zaskoczenia, który pomoże wprowadzić kontrahenta w dobry nastrój, skojarzy mu się pozytywnie z wycieczką i miło spędzonym czasem, a przy okazji zapewni to, co najważniejsze – spokój i fizyczne odcięcie się od spraw toczących się w mieście. To idealne warunki, aby odbyć rozmowę na wysokim szczeblu i zrobić dobre wrażenie! W szczególności zapraszamy na naszą łódź osoby, które zapraszają Gości z zagranicy lub spoza Gdańska i poza omówieniem firmowych spraw chcą również pokazać im miasto z zupełnie innej perspektywy, niż spacer jego ulicami. Zapraszamy do kontaktu, jeśli zainteresowała Cię nasza oferta. Holiday Boat to prawdziwe centrum biznesowe na wodzie!