Sala konferencyjna Gdańsk

Dobrze zorganizowana konferencja naukowa lub biznesowa może zaowocować nie tylko wspaniałymi wspomnieniami, ale przede wszystkim ważnymi kontaktami i mnóstwem przydatnej wiedzy. Z nami urządzisz niezapomnianą konferencję w Gdańsku!

Organizacja konferencji Gdańsk na katamaranie

Wymarzona konferencja w Gdańsku? Taka, która połączy możliwość obcowania z naturą i bliskością wód z cennymi wydarzeniami biznesowymi. Decydując się wynająć nasze sale konferencyjne na pokładzie statku mieszczącego do 47 osób, masz szansę sprawić, by to właśnie Twój event stał się tym, na który Goście będą tłumnie zjeżdżać, i który będą wspominać jeszcze długo po jego zakończeniu.

Sale konferencyjne Gdańsk na pokładzie statku

Organizacja konferencji biznesowej w Gdańsku na pokładzie statku to coś niezwykłego. Nasze katamarany są wszechstronne i doskonale zorganizowane – dzięki temu jesteśmy jednym wielkim centrum biznesowym, które zapewni Twoim Gościom wszystko, co najważniejsze podczas konferencji. Zapewniamy nie tylko wspaniały rejs do Westerplatte z możliwością podziwiania widoków z pokładu statku, ale również catering, alkohole, dobrą muzykę, świetnie wyposażone pod względem audio-wizualnym sale konferencyjne.

Konferencja, na której każdy chce być

Dziś coraz częściej stawia się na jakość konferencji aby pokazać swoim kontrahentom i współpracownikom, że biznes lub nauka mogą być wspaniałą, nierozerwalną częścią życia codziennego, i mogą sprawiać prawdziwą przyjemność. Zadbaj o to, aby Twoja konferencja miała odpowiedni wydźwięk merytoryczny, a my zatroszczymy się o całą resztę – przekąski, napoje, nastrojową muzykę, wygodne sale, w których znajdzie się dość miejsca dla 47 osób. Wybierając Holiday Boat Ty i Twoi Goście poczujecie, co znaczy luksus w wydaniu rejsowym – poznacie smak spokojnej, bezpiecznej wycieczki z możliwością podziwiania Gdańska w całej okazałości, a przy tym odbędziecie owocne, obfitujące w ważną wiedzę spotkania biznesowe. Zaintrygowany? Sprawdź nasze możliwości!