Chrzciny Gdańsk

Organizacja chrzcin Gdańsk i okolice

Chrzest Święty to pierwsze z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka o charakterze duchowym, dlatego wymaga wyjątkowej oprawy. W tym dniu po ceremonii chrztu w kościele rodzice, chrzestni, dziadkowie i najbliżsi krewni udają się na uroczysty obiad świętować włączenie nowego członka do wspólnoty chrześcijańskiej.

Często organizacja chrzcin w domu okazuje się niemożliwa lub bardzo kłopotliwa. Jednak współcześnie wiele lokali oferuje pomoc w przygotowaniu tego typu uroczystości. Takim miejscem dla mieszkańców Gdańska i okolic okazuje się nasz lokal Holiday Boat. Oferujemy pełną organizację uroczystości okolicznościowych, co pozwoli Ci skupić się na tym, co najważniejsze – na spędzeniu czasu z Gośćmi, a przede wszystkim z dzieckiem.

Elegancka sala na chrzciny

Podczas organizacji uroczystości chrzcin dbamy o każdy szczegół, dokładamy wszelkich starań, aby wszystko zostało dopracowane. Jeśli chodzi o aranżację sali, możemy ją udekorować w dowolnym stylu, jaki zażyczy sobie Klient. Do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie. Dbamy o oprawę stolików, aby prezentowały się w sposób elegancki i estetyczny. Starannie dobieramy zastawę, sztućce, serwetki i obrusy, a także przystrajamy krzesła. Istnieje również możliwość zamówienia winietek dla Gości lub pamiątkowych upominków stawianych przy talerzyku, jako podziękowanie za wspólne świętowanie.

Sala na chrzciny powinna zostać starannie przygotowana, dlatego my dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić odpowiedni klimat. Zapewniamy świeczki, lampiony, stroiki i bukiety z kwiatów, a także elementy dekoracyjne nawiązujące do Chrztu Świętego. Holiday Boat to miejsce szczególne i wyjątkowe. Tu, na katamaranach pozwalających pomieścić 47 osób na pokładzie, można zorganizować niezwykłe uroczystości. W końcu chrzciny są raz w życiu dziecka i jego najbliższych, więc powinny być niezwykłe. Możliwa jest również organizacja muzyki na żywo – zespół grający i śpiewający szanty, saksofonista, skrzypaczka lub śpiewaczka teatralna. Marzysz o tym, aby zorganizować uroczystość na łodzi? Zapraszamy do kontaktu, wspólnie ustalimy szczegóły.

Oprócz niesamowitych wnętrz oferujemy również wyśmienite dania. Chcesz skorzystać z cateringu? Menu dostosowujemy zawsze do indywidualnych preferencji Klientów i jak każda restauracja na chrzciny zapewniamy potrawy wytrawne, desery, świeże owoce, a także napoje gorące oraz zimne. Rodzaj wszystkich dań zostanie dokładnie uzgodniony z Tobą. Jeśli wśród Twoich Gości znajdują się jarosze, weganie, wegetarianie lub osoby o specjalnych potrzebach żywieniowych, powiadom nas o tym. Przygotujemy wyśmienite dania również dla nich. Jesteśmy lokalem przyjaznym dzieciom, dlatego dla najmłodszych także zapewnimy smaczne soczki, owocowe deserki i inne przysmaki.

Jeśli chodzi o organizację chrzcin Gdańsk to miasto, mające wiele do zaoferowania. Jednak tylko u nas znajdują się nowoczesne katamarany przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dlatego, jeżeli wśród Twoich Gości znajdują się bliscy mający problemy z poruszaniem lub inne schorzenia, wówczas mogą liczyć na udogodnienia. Zależy Ci na niezapomnianych chrzcinach, w czasie których wszyscy Goście poczują się ważni i docenieni? Zadzwoń, a nasz doświadczony zespół pomoże Ci zająć się organizacją uroczystości.