Czarter i wynajem katamaranów

Wynajem statków w Gdańsku

Czarter do 12 osób: 1.000 zł netto/godz.

Prywatna impreza na statku to pomysł oryginalny i gwarantujący niezapomniane wrażenia dla uczestników. Szczególnie, gdy wynajem łodzi odbędzie się w atrakcyjnym miejscu, takim jak Gdańsk. Firma Holiday Boat proponuje czarter katamaranu na rzece Motławie, przepływającej przez zabytkowe Główne Miasto. W skład oferty wchodzi rejs z doświadczoną załogą, open bar oraz catering. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie z organizatorami, dostosowując wszystkie atrakcje do ich oczekiwań i wymagań.

Wypożyczalnia łodzi Gdańsk

Dlaczego warto zdecydować się na czarter katamaranu? Gdańsk to jedno z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast w Polsce. Chcąc zorganizować wyjątkową imprezę, warto wybrać jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc, jakim jest Długie Pobrzeże – jedyna nadwodna ulica Gdańska, udostępniona wyłącznie dla pieszych. Biegnie wzdłuż Motławy, a z drugiej strony wznoszą się zabytkowe kamienice oraz bramy – Zielona i Żuraw. To jeden z najwspanialszych widoków w mieście, a oglądany z perspektywy statku robi jeszcze większe wrażenie. To idealna sceneria podczas imprezy na wypożyczonej łodzi. Można ją podziwiać przez przeszklone burty naszych katamaranów lub z górnego pokładu słonecznego. To dodatkowa atrakcja dla uczestników, niezależnie od charakteru eventu.

Jako doświadczona wypożyczalnia łodzi musimy potwierdzić, że w takim miejscu można zorganizować dowolną imprezę. Pokłady katamaranu idealnie nadają się na wszelkiego rodzaju spotkania okolicznościowe w gronie rodziny i przyjaciół, w tym wesela, komunie, chrzciny, rocznice, imieniny czy urodziny. To także świetny pomysł na studniówkę czy wieczór panieński lub kawalerski. Duże zainteresowanie wynajmem łodzi wykazują również organizatorzy wszelkiego rodzaju eventów: spotkań autorskich, wernisaży, bankietów. W końcu należy też wspomnieć o różnych imprezach firmowych, zarówno typowo integracyjnych, jak i szkoleń czy konferencji. Jedynie wyobraźnia organizatora wyznacza granice tego, jak wykorzystać czarterowany katamaran.

Wynajem łodzi Gdańsk

Dlaczego wynajem łodzi w Gdańsku warto dokonać w Holiday Boat? Ponieważ jesteśmy doświadczoną firmą, specjalizującą się zarówno w budowie statków, jak i organizowaniem z ich pomocą rejsów oraz imprez. Wszystkie katamarany przed dopuszczeniem do użytku przeszły obowiązkowe badania, które potwierdziły wysoką jakość oraz bezpieczeństwo jednostek. Jako wypożyczalnia łodzi oferujemy czarter z wszystkimi wygodami dla uczestników eventu oraz zadbanym, atrakcyjnym wnętrzem, a na życzenie organizatora także z dostępem do baru i cateringiem. Przy większych imprezach możemy indywidualnie ustalić koszt, jednak ogólnie kierujemy się zasadą, że im więcej uczestników, tym niższa wycena za każde miejsce. Staramy się także realizować wszystkie pomysły klientów, których dotąd nie przewidzieliśmy w ofercie. Charakteryzuje nas bowiem duża elastyczność oraz pełen profesjonalizm. Organizacja dowolnego eventu na łodzi to niezwykłe wrażenia dla uczestników, szczególnie w takim mieście, jak Gdańsk.