Urodziny nad morzem – garść pomysłów

Czas mija, a wraz z nim zmieniają się cyfry na Twoim urodzinowym torcie… Zastanawiasz się, jak spędzić kolejne urodziny? Jeżeli mieszkasz w okolicach Gdańska, Twoje możliwości są bardzo szerokie. Możesz też pokusić się o to, by swoje święto spędzić właśnie tutaj, zwłaszcza jeśli wypada ono w okresie urlopowym. W naszym artykule przedstawiamy najlepsze pomysły na udane przyjęcie nad morzem.

Urodziny na plaży?

Dla większości turystów i gości plaża oraz widok na Bałtyk to ogromna atrakcja. Szczególnie malowniczy zachód słońca nad morzem jawi się jako niepowtarzalne zjawisko. Jednak to, co wzbudza zachwyt u przyjezdnych, dla miejscowych stanowi element codzienności. Dlatego pomysł, by zorganizować na plaży urodziny w plenerze w Gdańsku, nie spotka się raczej z ich entuzjazmem.

Urodzinowy piknik nad brzegiem morza może być frajdą dla dzieci, ale nie wzbudzi zainteresowania Twoich gości, którzy oczekują mniej zatłoczonych miejsc i komfortowych warunków do świętowania.

Przyjęcie na statku

Z tego powodu mamy dla Ciebie propozycję wyprawienia urodzin na pokładzie katamaranu. Organizacja urodzin w Gdańsku to specjalność naszej firmy – Holiday Boat. Możemy zabrać Twoich gości na kilkugodzinny rejs na Westerplatte lub do Stoczni Gdańskiej.

Niezapomniane widoki na panoramę miasta to gratka nie tylko dla osób, które odwiedzają je po raz pierwszy, ale nawet dla jego mieszkańców. Do Waszej dyspozycji oddajemy pokład górny – słoneczny i dolny. Komfortowy katamaran to idealne miejsce do beztroskiej zabawy. Możecie tu w swobodnej atmosferze cieszyć się pięknymi widokami i wspólnym towarzystwem.

Katamaran na wyłączność

Jeżeli pragniesz skorzystać z naszych rejsów czarterowych, bądź przygotowany na spory rozmach i luksus. Atrakcyjny wystrój naszych katamaranów oraz udogodnienia dla gości z pewnością Was zaskoczą. Na pokładzie działa drink-bar, który spełni oczekiwania miłośników mocniejszych trunków, a ponadto możemy również zaoferować specjalny urodzinowy catering.

Przeszkolona załoga katamaranu czuwa nad bezpieczeństwem uczestników przyjęcia i dba o ich satysfakcję. Na rejs możesz zaprosić kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu gości. Jesteśmy przekonani, że wszyscy będą go długo wspominać.

Zabawa nocą

Jeżeli chcesz, aby Twoje przyjęcie było huczne i pełne atrakcji, powierz nam jego organizację. Proponujemy również nocne rejsy z muzyką na pokładzie. Takie urodziny nad morzem to prawdziwa gratka dla wielbicieli klimatu disco. Przy dźwiękach rytmicznej muzyki możesz wraz z gośćmi podziwiać nocną panoramę miasta i na nowo odkrywać jego piękno.

Nasi pasażerowie potrafią się znakomicie bawić, co obserwujemy podczas regularnych rejsów. Jeżeli nie chcesz wynajmować statku na wyłączność, możecie przyłączyć się do gości naszego Night Clubu. Urodziny w nocnej scenerii to znakomity pomysł.

Jeżeli masz własne pomysły na oprawę przyjęcia urodzinowego, chętnie je poznamy. Zapraszamy do kontaktu!